Sevgiliye Hediye I Albüm I Doğum Günü Hediyesi I Baskı Merkezi

 FOTOĞRAF BASKI 

 Fotoğraflarınızı dijital ortamdan kurtarın ve onları hayatınızın bir parçası haline getirin.
Bir kaç tıklama ile harika fotoğraf baskı çeşitleri, fotoğraf albümleri ve hediye hazırlayabilirsin!

 

Fotoğraf Baski

Sosyal medyada birkaç saniyede tüketilen fast food misali paylaşımlar. Birdaha dönüp bakılmayacak yüzlerce fotoğraf, bilgisayarların ve telefonların belleklerinde yer kaplayan, arşivlerde çürüyen yüzlerce hatıra. Her fotoğraf bir hatıradır ve hiçbir hatıra değersiz değildir. Özellikle biz hiç kimsenin hatıralarının hafıza kartlarında unutulacak kadar değersiz olduğunu düşünmüyoruz. Her insanın sahip olduğu en değerli serveti anılarını arşiv mezarlıklarından ve sosyal medya çöplüğünden çıkararak, onu hak ettiği gibi bir “değere” çevirmeyi amaçlıyoruz.

Bunu yaparken demodelikten sıkılanlar için de oldukça parlak fikirlerimiz var. Şöyle ki klasik olarak fotoğraflarınızı bastırabileceğiniz gibi onları evinizin tacı, ofisinizin süsü haline de getirebilirsiniz. Örneğin led ışıklı anı çerçevesi ile evinize tamamen kişiselleştirilmiş sizin fotoğraflarınızdan oluşan bir çerçeve Oturma odanıza oldukça yakışacaktır. Daha retro bir görünüm için elbette polaroid kartlar vazgeçilmezdir. Bir çalışma masası veya çok büyük olmayan bir ofiste mini pola kartlar şahane duracaktır. Klasik ve standart bir konsept isteyenler e ise Klasik foto, foto poster, kare kart, mini kare kart, ürünlerimiz hitab etmektedir. Kitap kurtları içinde elbette bir specialimiz var kişiselleştirebileceğiniz foto ayraçlar tam size gore. 

Bizler Tebrikcim ailesi olarak anılarınızın değerli olduğuna inanıyor ve bunları en yaratıcı şekilde bir değere dönüştürebilmeniz için her zaman yeni fikirler ortaya koymaya çalışıyoruz.

Devamını Oku