Sevgiliye Hediye I Albüm I Doğum Günü Hediyesi I Baskı Merkezi

Hakkımızda

Merhaba. 
Tebrikcime hoş geldiniz.

Özgün tasarımlar ve kişiselleştirilmiş kartlarımız ile sevdiklerinize nostalji dolu anlar yaşatmanız için tasarım ekibimizle sizin için üretiyoruz…

Biz yepyeni bir tebrik kartı ve fotoğraf baskı şirketiyiz.  İnsanların daha kişisel ve anlamlı şekillerde bağlanmalarına yardım etmek için buradayız. Birbirinden harika kartlar  komik, tutkulu, duygu yüklü not veya kişiselleştirilmiş kart gibi basit bir jest ile sevdiklerinizin gününü kutlayın.

Sizin tarafınızdan yapılmış kişisel kartlar insanların tarzı, kişiliği ve özel ilişkileri yansıtan kişiselleştirilmiş tebrik  kartı oluşturmak veya fotoğraflarınızı kare kart, polaroid kart haline getirmek için kolay ve yenilikçi bir hizmettir.

Sadece kartınızı seçin, ve eğer isterseniz, istediğiniz tür fotoğraflar, espriler ekleyerek kişisel yapabilir. Komik, alaycı, duygulu,  SİZ karar verin. Eğer doğru kelimeleri bulamıyorsanız, biz her zaman yardımcı olmak için buradayız.

Bize görüşlerinizi e-posta göndererek size daha iyi hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz. Lütfen bize fikirlerinizi bildirin.

[email protected]

Kişiselleştirilebilir kartları kendi fotoğraf ve mesajlarınızla özgünleştirin, postaya verilecek tarihi belirleyin sizin için ulaştıralım.